Atatürk Mahallesi İkinci El Eşya

Ataşehir İlçesi ‘ne bağlı Atatürk Mahallesi ‘nde ikinci el eşya alanlar olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Satın aldığımız eski eşyalar arasında 2.el beyaz eşya grubunda; ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ütü(vs.) 2.el mobilya grubunda ikinci el yatak odası, çocuk odası, koltuk takımı, çekyat, masa sandalye, yemek masası, köşe koltuk(L) 2.el elektronik eşya grubunda ise 2.el televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi eşyalar da vardır. Alış ve satış yaptığımız müşterilerimiz ise evler, ofisler ve restaurant tarzı yerlerden oluşur.

Atatürk Mahallesi İkinci El Eşya

İkinci el eşyalarınızı değerinde satın alalım…

Atatürk mahallesi ikinci el eşya alanlar
Atatürk Mahallesi İkinci El Eşya Alan Yerler

Atatürk Mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

Eşyalarınızı bize satmak için telefon veya kameranız ile ikinci el eşya fotoğraflarını detaylı bir şekilde çektikten sonra WhatsApp uygulamasından bizlere gönderebilir ve dilerseniz yine WhatsApp üzerinden yazışarak fiyat alabilir yada isterseniz fotoğrafları gönderdikten hemen sonra bizi arayabilirsiniz.

meranız ile ikinci el eşya fotoğraflarını detaylı bir şekilde çektikten sonra WhatsApp uygulamasından bizlere gönderebilir ve dilerseniz yine WhatsApp üzerinden yazışarak fiyat alabilir yada isterseniz fotoğrafları gönderdikten hemen sonra bizi arayabilirsiniz.

Atatürk Mahallesi ‘nde bulunan bir çok sokak ve caddeye hakim olduğumuz gibi aynı zamanda bir çok işletmenin de düzenli müşterisiyiz. Kısaca mahalledeniz 🙂 Hızlı ve tecrübeli teslimat elemanlarımız sayesinde eşyalarınızı bize satmaya karar verdiğiniz andan itibaren en kısa sürede evden eve nakliye arabamız kapınıza kadar gelerek, eviniz kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınızı özenle ve apartman sakinlerine yada komşularınıza rahatsızlık vermeden taşıyacaklardır.

Bizimle alışveriş yapmak için bir çok sebebiniz olabilir ama biz en önemlilerinden bir kaç tanesini aşağıya ekleyelim;

  1. Hızlı Fiyat Teklifi
  2. Yerinde Eşya Fiyat Teklifi
  3. Eşyaları Değerinde Satın Alma
  4. Ücretsiz Nakliye
  5. Satış Öncesi ve Satış Sonrası Destek
  6. Komple Ev Boşaltma

1- HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Bize ikinci el eşya fotoğraflarını gönderdiğiniz anda çalışma arkadaşlarımız fotoğrafları inceleyerek anında sizlere geri dönüş sağlamaktadır.

2- YERİNDE EŞYA FİYAT TEKLİFİ

Dilerseniz adresinize kadar gelir eşyaları yerinde görüp yüz yüze konuşarak fiyat teklifi sunabiliriz.

3- EŞYALARI DEĞERİNDE SATIN ALMA

İkinci el eşya sektöründe birçok firma var ve maalesef aralarında ticarete farklı açıdan bakan insanlar olması bizleri de üzüyor. Biz olabildiğince sizleri üzmeden eski eşyalarınıza fiyat vererek anlaşmamız sonucu satın alıyoruz.

4- ÜCRETSİZ NAKLİYE

Biz eski eşyaları alanlar olarak eşyalarınızı satın aldıktan sonra sizlere verdiğimiz fiyat içerisinden ekstra olarak nakliye parası düşmüyoruz. Sattığınız eşyalarda nakliye hizmeti ücretsizdir.

5- SATIŞ ÖNCESİ VE SATIŞ SONRASI DESTEK

Eşyalarınızı satmadan aklınızdaki soruları yanıtlıyor, pazarlığımızı yapıyoruz. Ayrıca eşyalarınızı sattıktan sonrada bizlere ulaşabilir ve tekrar bir eşya satma talebinde bulanabilir yada bir detay belirtebilirsiniz.

6- KOMPLE EV BOŞALTMA

Bazen elinizde satmak istediğiniz yıpranmış, yırtık, deforme olmuş yada bizlerin değerlendiremeyeceği hale gelmiş olan eski eşya olabilir. Bu tarz durumlarda eşyalarınızı paraya dönüştüremesekte evinizin içinde bulunmasından kurtarabiliriz. En azından hamal ve nakliye ücreti ödememiş olursunuz.

Atatürk Mahallesi İkinci El Eşya” hakkındaki yorum

Comments are closed.