Ataşehir İkinci El Eşya

Ataşehir ikinci el eşya hizmetimize ek olarak bölgede yeni bir 2.el eşya aracımızın daha hizmete çıktığını duyurmak isteriz. Ataşehir ‘de satmak istediğiniz ikinci el koltuk takımı, ikinci el oturma grubu, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el yemek masası, ikinci el çocuk odası, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el televizyon ve genelleme yapacak olursak ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya gibi eşyalarınızı kolayca bizlere satabilirsiniz. 2.el eşya alan yerler kategorisinde bizlere rahatça ulaşabilir ve kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Ataşehir İkinci El Eşya (Nasıl Satarım?)

Yapmanız gereken şey çok basit; bize iletişim bilgilerimiz kısmında yer alan numaradan ulaşabilir veya WhatsApp Butonu ‘na tıklayarak bize WhatsApp üzerinden mesaj iletebilirsiniz. İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını da yine WhatsApp üzerinden bizlere gönderip anında fiyat alabilirsiniz.

” Kapınıza Gelelim – Ödeme Yapalım – Eşyanızı Alalım “

İkinci el eşya sektöründe birçok müşteriden müşteri onay ve memnuniyeti almış bulunmaktayız. Çalışkan ve seri ekibimiz sayesinde elden çıkarmak istediğiniz 2.el eşyalarınızı almak için anında kapınıza geliyoruz.